blog post image

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Sitenizin arama motorlarında ultra performans göstermesini hedefleyen yenilikçi bir SEO Ajansı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Uzman Medya olarak müşterilerimizin organik görünürlüğünü artırarak arama motorlarından alabilecekleri maksimum trafiği almalarını ve ROI değeri yüksek dönüşüm odaklı anahtar kelimelerde arama motorlarının en üst sıralarında yer almalarını hedefleriz.
Kurumsal SEO danışmanlığı aşağıdaki soru işaretlerinize cevap niteliğindedir.

Kurduğunuz web sitesini hiç kimse ziyaret etmiyor mu?

Sitenizin ismini aradığınız zaman bile Google sıralamasında web sitenizi göremiyor musunuz?
Bin bir emekle yayın hayatına başlattığınız sitenize nasıl daha fazla trafik çekeceğinizi bilmiyor musunuz?

Uzman Medya, sunduğu kaliteli çözümlerle kurumsal SEO danışmanlığı alanında etkili bir silahtır.

SEO Nedir?

Search Engine Optimization (Arama motoru optimizasyonu) kelimelerinin kısaltmasına SEO adı verilir. Web sitenizin arama motoru sonuç sıralamasında daha üst sıralarda yer alması için gerçekleştirilen çalışmaların bütününe verilen bir isimdir. Site içi ve site dışı kurumsal SEO çalışmaları sayesinde web siteniz Google’da daha üst sıralarda yer alır. Bu durumla birlikte ziyaretçi giriş sayısı artar. Bu da e-ticaret sitelerinin satış rakamların yükselmesini ve sunduğunuz hizmetlere olan talebin artmasını mümkün kılar. Marka bilinirliğinin artması da cabası.

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Yenilikçi ve doğal stratejilerimizi kendimiz üreterek uygulamaktayız. Yürüttüğümüz çalışmaları her zaman müşterilerimize düzenli olarak raporlarla bildiririz. Bu sayede şeffaf seo çalışması mantığını başarıyla tamamlarız.

Uzman Medya, her siteye özel hizmetler sunuyor!

Arama motoru sonuç sıralamasını etkileyen unsurları site içi ve site dışı olarak ikiye ayırabilmek mümkündür. Şayet web siteniz sonuç sıralamasında arka sayfalarda yer alıyorsa, yeni adresleriniz indekslenmiyorsa, ortada ciddi bir problem var demektir. Bu sorunu gidermek için Uzman Medya kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti satın alabilir, kısa sürede etkisini gösteren çalışmaların ardından Google’da yükselmeye başlayabilirsiniz. Her web sitesi için ayrı olarak geliştirilen stratejiler sayesinde ihtiyaçlarınızı tam karşılayan SEO çalışmalarıyla başarıya ulaşmanız bizce mümkün!

Uzman Medya, web sitem için neler yapabilir?

Var olan onlarca firma arasından Uzman Medya'yı tercih etmeniz için birçok sebep var. Bu sebeplerden birisi, belki de en önemlisi olarak “tecrübe” sayılabilir. Google, güncellediği algoritmalar ile doğal olmayan siteleri arka sayfalara gönderir. Hatta bazen manuel bazen de algoritma bazlı cezalar uygular. Hazırladığımız anlık durum raporları ve detaylı analizler sayesinde sonuç odaklı bir strateji geliştiririz. Böylece ihtiyacınız doğrultusunda hizmet alırken, uygun fiyatlara çözüm ortağınız olabilmekteyiz.

Bazı site içi optimizasyon çalışmaları:

Uzman Medya bünyesinde çalışan profesyonel seo danışmanı kadromuzla web sitenizi detaylıca analiz ederken site içi ayarlar bazında şu kıstasları değerlendirmeye alabiliriz:

Web site yapısı ve site haritası:

Arama motoru botlarının sitenizi doğru ve tutarlı bir şekilde indekslemesi için gerekli olan site haritalarına sahip olmalısınız. Aksi halde üst sıralara çıkmanızın önündeki bu engeli aşmanız gerekecektir. Ayrıca robots.txt dosyasının oluşturulması, kırık linklerin düzeltilmesi, xHTML doğrulaması ve fotoğraflara açıklama eklenmesi gibi birçok detay da bu çalışmalar dahildir.

Sitedeki içeriklerin analizi:

Özgün olmayan ve kullanıcı odaklı yazılmayan içerikler Google tarafından “spam” olarak tanımlanabilmektedir. Neteskop editörlerince incelenen metinlerin düzeltilerek gerçek makale düzeyine getirilmesi için çalışmalar yürütülmektedir. Google yöneticileri tarafından defalarca dile getirilen “içerik kraldır” sözünden hareketle web sitenizde kesinlikle kopya ya da kalitesiz içerik barındırmayın. Her zaman anahtar kelimelerle doldurulmuş metinlerden kaçının. Düşük kaliteli içerikleri, otomatik oluşturulan metinleri kesinlikle kullanmayın.

Site içi bağlantılar:

Web sitenizin otoritesinin artması için site içindeki kategori ve metinler arasında bir link ağı kurmanın yararını göreceksiniz.

Title ve meta etiketleri:

Kapsamlı ve konuyla alakalı anahtar kelimelerin yer aldığı başlıklar, sitenizin sıralama sonuçlarında yükselmesini sağlayacaktır.

Bazı site dışı optimizasyon çalışmaları:

Kaliteli ve otoriter:

Gelişen web teknolojilerini oldukça iyi kullanan Google, algoritmalarını da çok iyi bir biçimde geliştirmeyi başardı. Bu yüzden çok bağlantı, iyi sıralama olmaktan çıktı. Bunun yerine kaliteli, otoriter, nitelikli ve kalıcı bağlantıları tercih etmekteyiz. Böylece sitenize tamamen doğal çalışmalar yaparak, başarıya kısa sürede ulaşmaktayız.

Sosyal medya:

Web sitenizin otoritesini yükseltmek için Facebook, Twitter, Youtube ve Diigo gibi sosyal medya sitelerinden alınan backlinkler; markanızın viral bir şekilde tanınmasını da mümkün kılar.

Özel teknikler ve doğallık:

Kendi keşfimiz olan, tamamen deneme yanılma yoluyla ortaya çıkmış stratejiler ile yükseliş sağlanır. Yukarıdaki çalışmalara nazaran, asıl hedef bu tecrübeler ile sağlanır.

Siteniz için gerçekleştirilen dürüst, gerçek, legal ve şeffaf seo çalışmasından sürekli olarak haberdar kalacağınızın sözünü veriyoruz. Organik ziyaretçi akışının artmasını mümkün kılan hizmetlerimiz uzun vadede ödediğiniz ücretin çok daha fazlasını geri kazanmanızı sağlayacaktır.

Yıllardan beri edindiği tecrübeyle seo analizi yapan uzman kadromuzla sitenize özel stratejiler geliştiriyoruz. Bu sayede gerçek seo danışmanlığı hizmetini adına yakışır biçimde sizlere sağlıyoruz.

Çözüm odaklı hizmetlerimiz ile farkı hissedin!

Google arama sonuçlarında ilk sayfaya gelmek için satın aldığınız SEO hizmeti yanında, uzun yıllara dayanan tecrübemizi de alırsınız. Uzman kadromuz Google’ın en son algoritma güncellemelerini düzenli olarak takip eder. Yenilenen çağa ayak uydurarak rakiplerine fark atacak SEO çalışmalarına imza atar. Web sitenizin marka bilinirliğini zedelemeden gerçekleştirilen kurumsal SEO çalışmalarıyla birlikte Google’da yükselmenin keyfini yaşayın. Böylece artan erişim oranları ve satış rakamlarıyla ne kadar doğru bir tercihte bulunduğunuzu bizzat tasdik edin.

Kurumsal SEO Danışmanlığı nedir?

SEO çalışmalarını bireysel ve kurumsal olmak üzere ikiye ayırabilmek mümkündür. Rekabetin yüksek olduğu anahtar kelimelerde yükselmek isteyen şirketler için özel olarak geliştirilen çalışmalara çoğu zaman kurumsal seo danışmanlığı adı verilir.

Google başta olmak üzere Bing ve Yandex gibi arama motorlarının nasıl çalıştığını yıllar boyunca gözlemledik. Son çıkarılan algoritmalarla uyumlu link inşası ve SEO stratejisi yöntemlerini benimsedik. Böylece bilgi birikimlerinin web sitenize ziyaretçi olarak dönüştürülmesini sağlamaktayız.

Gerçekleştirilen kurumsal seo çalışması esnasında zorlu anahtar kelimelerde birinci sıraya yükselmek için rakiplerinizin detaylıca analizi çıkarılır. Rakiplerinizin site içi ve site dışı SEO stratejileri keşfedildikten sonra buna uygun adımlar atılır. Sitenizde yapılması gereken değişiklikler tarafınıza bildirilir. Rakiplerinizle rekabet etmenizi sağlayacak backlink inşası çalışmaları da kurumsal seo hizmetinde yer almaktadır.

Google’da yükselmeye hazır mısınız?

Uzman Medya sunduğu SEO çalışmaları tekdüzelikten uzak, her web sitesi için farklı ve özel geliştirilmiştir. Web sitenizin içeriğinin optimize edilmesi, arama motoru botlarının daha kolay gezinmesi için var olan kodlama ve tasarım hatalarının giderilmesi gerekmektedir. Bu sayede daha üst sıralara rahatlıkla tırmanabilmesi için kaliteli sitelerden alınan backlinklerle yapılan kurumsal SEO çalışmaları hedefe yakınlaşmaktadır. Ayrıca uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla web sitenizin tıklanma oranlarını yükseltmek için yalnızca birkaç tık uzağınızda. Siz de profesyonel bir seo firmasıyla çalışmak istiyorsanız, hemen firmamızla iletişime geçerek müşteri temsilcilerimizin size özel sunacağı teklifleri değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz sitemizdeki iletişim formunu kullanabilir, isterseniz de telefon numaralarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.

En cazip SEO fiyatları

Sektörün lider SEO firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şirketimizle çalışmayı tercih etmelisiniz. Böylece web sitenizin Google’da daha üst sıralarda yer almasını kısa süre içinde sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunlar gerçekleşirken fahiş fiyatlar ödemeniz de gerekmez. Şeffaf bir şekilde hazırlanan sözleşme metinleriyle belirlenen tarihte SEO çalışmalarınız tamamlanır ve tarafınıza raporlar gönderilir. Sitenizin Google sıralamasında yükselmesini sağlayacak profesyonel SEO çalışmalarının ücretini öğrenmek için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeyi unutmayın!